KONKURS „DZIĘKUJĘ, JA SIĘ NIE TRUJĘ”

Dnia 6 grudnia odbył się konkurs pod hasłem „Dziękuję, ja się nie truję". Konkurs wieńczył warsztaty, które odbyły się w klasach 4 i 5. Celem konkursu było przede wszystkim promowanie zdrowego stylu życia, z dala od używek.

Podczas dotychczasowych konkursów miała miejsce rywalizacja klasowa, w wyniku której 2 wytypowane osoby walczyły o zwycięstwo dla własnej klasy. Tym razem zmienione zostały jego zasady. Każdy uczestnik walczył o zwycięstwo na własny „rachunek", jak również o zwycięstwo klasowe. Każda klasa miała za zadanie wymyśleć hasło, promujące zdrowy styl życia i wykonać pracę plastyczną. Punkty za nie otrzymane, jak również punkty otrzymane przez uczestników po zsumowaniu decydowały o wygranej klasowej. Dla 3 pierwszych laureatów zostały przyznane nagrody indywidualne, zaś dla klas - dyplomy. Każdy uczestnik konkursu otrzymał drobne upominki i słodkości.

W wyniku zmagań największą ilość punktów, tym samym pierwsze miejsce zajęła Julia z klasy 5b, tę samą ilość punktów zdobyły - Paulina i Wiktoria, obie z klasy 5a. W wyniku rywalizacji klasowej - 1 miejsce zajęła klasa 5a, 2 miejsce - 5c i 3 miejsce - 5b.

Wszystkim zwycięzcom i zwyciężonym serdecznie gratuluję. Podziękowania należą się pani A. Kołodnickiej za pomoc w przeprowadzeniu konkursu.

Pedagog szkolny, Iwona Rosiewicz