ANGIELSKI JEST FUNTASTYCZNY

Uczniowie klasy 2b w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego pt. „Angielski jest funtastyczny" stworzyli małą biblioteczkę anglojęzyczną. Na lekcję języka angielskiego drugoklasiści mogli przynieść swoje ulubione książeczki z domu a następnie poczytać je swoim kolegom i koleżankom. Dzieci poznały m. in.: historię Alladyna, Królewny Śnieżki, czy też Czerwonego Kapturka w wersji angielskiej. Ogromne zainteresowanie wśród czytelników wzbudziła seria książeczek Britannica Discovery Library przygotowanych przez szkolnego koordynatora projektu p. Annę Szewczyk, która została zaprojektowana tak, by dzieci bawiąc się poznawały jednocześnie otaczający je świat. Dzieci z ogromną radością czytały o dźwiękach, kształtach, miejscach, liczbach a także o przyjaźni. Zajęcia wzbudziły wiele pozytywnych emocji i na pewno w najbliższej przyszłości wrócimy do naszej biblioteczki i wspólnego czytania.